Hizmetlerimiz

Acentelik

Acentelik

Bir kuruluşun yapmış olduğu işi, belirli bir gelir karşılığında söz konusu kuruluş adına gerçekleştirecek olan acenteler sayesinde hizmetlerin en verimli ve hızlı şekilde tamamlanması söz konusu olmaktadır. Fey Shipping olarak işlerini yaptığımız ana firma ile sürekli olarak bağımız bulunmaktadır. Ana kuruluşun hizmetlerini yerine getirmenin yanı sıra onlar için müşteri edinmeye çalışmaktayız. Bunun yanı sıra, işlerin daha hızlı ilerlemesi için temsil ettiğimiz firma için sözleşme yapma yetkimiz de bulunmaktadır.

Neler Vaat Ediyoruz?

Fey Shipping olarak hizmetlerimizin her birinde müşteri memnuniyetini gözetiyoruz. Tüm Türk limanlarından tanker, konteyner, kruvaziyer ve genel kargo gemilerine acentelik servisleri vermekteyiz. Bu noktada, Türkiye'nin her yerindeki limanlarda acentelik hizmeti almak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Vermiş olduğumuz hizmetlerin kapsamı oldukça geniştir. Tahliye ve yükleme hizmetleri, yakıt işlemleri servisi, personel değişim işlemlerinin yapılması, personel ile ilgili sağlık hizmetleri, kaptan avansı hizmeti, transit yedek parça değiştirilmesi, draft/bunker survey, yakıt, su ve kumanya tedarik edilmesi, katı ve sıvı atık teslim edilmesi, koruyucu acentelik hizmeti, makine ve güverte için gerekli malzemelerin tedarik edilmesi, danışmanlık hizmetleri, konteyner rezervasyon işlemleri ve daha birçok hizmet kapsamımız dahilinde bulunmaktadır. Sonuç olarak, hizmetlerin en hızlı şekilde verilmesi ve süreçlerin en kısa sürede tamamlanması adına faaliyet gösteren bir firma olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra, referanslarımız oldukça kuvvetlidir.

Nasıl Hizmet Sunuyoruz?

Temsil ettiğimiz firma adına gerekli tüm işlemleri yerine getiriyoruz. Firma adına sözleşmelere imza atma yetkimiz bulunmaktadır. Temsil ettiğimiz firmanın isteklerine göre faaliyet göstermek, onların isteklerini sorgusuz olarak yerine getirmek zorundayız. Bu noktada, firma ile aramızda yasal hükümlerin belirlendiği bir sözleşme bulunmaktadır.

Fey Shipping olarak faaliyet gösterdiğimiz bölge içerisinde bizden beklenilen tüm faaliyetleri yerine getirmekle sorumluyuz. Bunu yaparken de temsil ettiğimiz firmanın usül ve firmanın taleplerine uygun olarak hareket etmek zorundayız. Bunun yanı sıra, hizmet verdiğimiz firmanın çıkarlarını korumak asıl hedefimizdir. Gerektiği takdirde firma adına bazı hukuksal işlemleri yapmaktayız.

Sonuç olarak, kaliteli bir acentelik hizmeti almak adına gönül rahatlığıyla bizi tercih etmelisiniz.