Hizmetlerimiz

Kumanya Hizmeti

Kumanya Hizmeti

Fey Shipping olarak kumanya hizmeti konusunda da en iyisi olduğumuzu iddia ediyoruz. Profesyonel satın alma departmanımız tarafından tedarik edilen ürünlerin kalitesi en yüksek seviyededir. Bunun yanı sıra, müşteri memnuniyetini her zaman sağlamaya çalışıyoruz. Teslimatını yapmış olduğumuz ürünlerin hem sağlıklı hem de kaliteli olmasına çok dikkat ediyoruz.

Fey Shipping; tedarik zinciri boyunca her seviyede en yüksek hijyen kurallarına uyum sağlamaktadır. Bu noktada, ürünlerin teslim edilmesi sırasında son kullanma tarihlerine çok dikkat edilmektedir. Bilhassa sebze ve meyve teslimatı sırasında iki saat önceden ürünler hazır edilerek sizlere teslimi sırasında ilk günkü tazeliğini korumasına çok dikkat edilmektedir. Sahip olduğumuz hizmet anlayışı sayesinde çok uzun süredir faaliyet gösterdiğimiz kumanyacılık sektöründe hatrı sayılır bir popülerliğe sahibiz. Referanslarımız oldukça sağlamdır.

Neler Vaat Ediyoruz?

Kumanya hizmeti konusunda en iyisini sunan firmamız; birçok ürün grubunda söz konusu hizmeti sağlamaktadır. Taze ve soğutulmuş ürün grubunda mevsim sebzeleri ve meyvelerine yer veriyoruz. Bunun yanı sıra, süt ürünleri, peynir ve yumurta tedarik ettiğimiz ürünler arasında bulunmaktadır. Taze yerel et, tavukçuluk, deniz ürünleri ve balıklar; kalitesinden asla ödün verilmeden sizlere ulaştırılmaktadır. Hamur işleri ve tatlılar; bu kategoride bulunan diğer yiyeceklerdir.

Dondurulmuş gıda kategorisinde ise koyun ve sığır etinin yanı sıra dondurulmuş meyve ve sebzeler, dondurmalar, pastalar ve hamur işleri bulunmaktadır. Kuru gıdalar kategorisinde ise soslar, baharatlar ve çeşnilerin yanı sıra tahıl, un, pirinç ve bakliyat, süt ve süt ürünleri, kuru meyve ve kuruyemiş, konserve et, balık, sebze ve meyveler, sıvı ve katı yağlar yer almaktadır. Gıda şekerleme ve içecekler kategorisinde ise meyve suları ve tüm içecekler bulunmaktadır. Buna ek olarak, çikolata, bisküvi, kuruyemiş ve cips çeşitleri yer almaktadır. Bu ürünler ve daha fazlası hakkında bilgi almak adına bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Fey Shipping olarak istekleriniz doğrultusunda kumanyalar hazırlıyoruz. Yemek ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak tüm imkanları size sunuyoruz. Güvenilir bir firma olmamız ve paket içerisindeki tüm malların güvenilir markalara ait olması sayesinde asla sorun yaşamayacaksınız.