Hizmetlerimiz

Liman Hizmetleri

Liman Hizmetleri

Vermiş olduğumuz liman hizmetleri sayesinde hem ekonomik hem de hızlı seçenekler sunuyoruz. Doğru ve uygun liman seçimleri sayesinde müşterinin lehine olacak şekilde işlere imza atılmaktadır. Fey Shipping olarak sahip olduğumuz makine ve ekipmanlarla faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yedi gün 24 saat hizmet verebiliyoruz.

Neler Vaat Ediyoruz?

Fey Shipping olarak vermiş olduğumuz bazı hizmetlerden bahsetmeliyiz. Bu sayede, firmamızı ve sunmuş olduklarını daha iyi tanıyabilirsiniz. Konteyner iç dolum ve boşaltım, fumigasyon, brandalama, yük sabitleme, gözetim ve nezaret, tehlikeli yük elleçleme ve belgeleme, konteyner temizleme, konteyner tamir edilmesi ve bakım işlemleri, flexi tank, Liner bag, Inner Liner bag ve daha birçok hizmet tarafımızdan sağlanmaktadır. Tüm hizmetlerimiz hakkında bilgi almak adına bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Fey Shipping; gemiye yükleme veya gemiden tahliye etme işlemleri başta olmak üzere liman sahasının içerisindeki her türlü elleçleme operasyonlarında, ağır malzeme ve proje taşıma işlemlerinde, lashing ve unlashing işlemlerinde faaliyet göstermektedir. Vermiş olduğumuz hizmetlerde hizmetin niteliğine uygun işgücü ve ekipmanla beraber hareket ediyoruz. Bu sayede, müşterilerimize en kaliteli hizmeti, en uygun ve ekonomik seçeneklerle sunmuş oluyoruz.

Nasıl Hizmet Sunuyoruz?

Vermiş olduğumuz liman hizmetleri kapsamında liman terminallerine gelen tüm gemilere uzman, tecrübeli ve dinamik ekibimizle beraber her türlü yükün tahmil ve tahliyesi, lashing ve unlashing ve diğer liman hizmetlerini vermekteyiz. Bunun yanı sıra, bu hizmetlere ek olarak, elleçleme adı verilen yükleme ve boşaltma işlemlerini de yapmaktayız.

Fey Shipping olarak uzun yıllara dayanan tecrübemize güvenerek hizmet sunuyoruz. Dünya standartlarında ve çözüm odaklı hizmet anlayışımız sayesinde müşteri memnuniyetini sağlamaktayız. Teknolojik adaptasyon ile çalışmamız vermiş olduğumuz hizmetin kalitesini göstermektedir. Bunun yanı sıra, tecrübeli kadro ile kaliteli hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz. Fey Shipping; sektördeki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bu noktada, liman hizmetlerini sunarken teknolojik altyapı ile müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmanın keyfini yaşıyoruz. Kullanmış olduğumuz makine ve ekipmanları inceleyerek vermiş olduğumuz hizmetin kalitesi noktasında fikir edinebilirsiniz.

Sonuç olarak, Fey Shipping; liman hizmetleri almak için güvenilir adrestir.